Žiji se svou zahradou naplno!

Pojď do toho se mnou!

Zahrada dokáže tvořit vaše příběhy. Ale ne jen tak ledajaká zahrada, ale VAŠE zahrada! Přidejte se ke mně a přibližte se své vysněné zahradě o kus blíž.

Nevíte si rady se zahradou?

  • Nevíte, jak začít s plánováním zahrady?
  • Nepřichází vám žádné nápady?
  • Už máte svou vizi, ale potřebujete ji ještě s někým prokonzultovat?
  • Potřebujete poradit s realizací nebo s rekonstrukcí?
  • Bojíte se, že šlápnete vedle a bude vás to pak stát majlant?

Neztrácejte naději. Jsem tady pro vás 🙂

Každé trápení má své řešení.

Jsem Maia Green a pomáhám lidem tvořit jejich zahradu. Provádím je krok po kroku cestou, která je vede blíž a blíž k radostnému životu venku. 

Miluju přírodu, rostliny, bylinky, a to nejen na zahradě, ale i v kuchyni nebo kosmetice. Zahrada je mou nedílnou součástí... Už napořád.

Zahrada od srdce

Mám téměř osmiletou praxi v oboru. Návrhy, realizace, realizace podle návrhu od jiných firem. Prošla jsem spoustu zahrad a každá z nich ve mně zanechala určitou zkušenost. Zkušenost, která se vryla do mé mysli i do mého srdce.

Zahrady tvořím s láskou a respektem k přírodě i lidské rozmanitosti. Přece nemůže být každá zahrada stejná, když jsme každý jiný.

Zahrada k nám promlouvá a chce, abychom byli její součástí. Abychom si užívali její přítomnosti, její vůně, slyšeli její zvuky, radovali se z její pestrosti barev.

Je to život, který si zaslouží být opečovávaný.

Je to vaše zahrada. A já vás k ní můžu dovést.

Prohlídka zahrady, terénu a šup s nějou skicou na papír. Takto opravdu nefunguju. 

Je pro mě důležité, aby to byla VAŠE zahrada, ne moje. Proto budeme tvořit společně. Protože vy znáte sami sebe nejlépe.

Společně se víc seznámíme s vaší zahradou, řeknete mi, co máte na srdci. Nezůstaneme jen na povrchu, ale půjdeme mnohem, mnohem hlouběji.

Dovolte si žít se svou zahradou!

Už neztraťte ani minutu, vaše zahrada volá a chce žít s vámi!